19 Sep
Infuzja tlenowa Be Ceuticals w Sharley Medical Clinic & Day SPA
Napisała Redakcja
Dział Uroda
 
Źródło: PR Be Ceuticals oraz Sharley

 

Miło nam poinformować o rozpoczęciu współpracy pomiędzy Sharley Medical Clinic & Day SPA a szwajcarską marką kosmeceutyków Be Ceuticals.

Sharley to jeden z najbardziej renomowanych ośrodków medycyny estetycznej w Polsce. Jego założycielka i właścicielka - Magda Bogulak - kosmetolog z ponad 20-letnim doświadczeniem, miłośniczka piękna  i kobiecej urody, z uwagą śledzi trendy w kosmetologii i medycynie estetycznej i poszerza portfolio zabiegów dostępnych w swojej klinice.

 

Od połowy września 2017 r. w Sharley Medical Clinic & Day SPA dostępne są nie tylko kosmeceutyki Be Ceuticals, ale również zabieg infuzji tlenowej - nowoczesna, niein­wazyjna i bardzo skuteczna metoda odmładza­nia i regen­eracji skóry z wykorzystaniem substancji aktywnych zawartych w formułach produktów Be Ceuticals.

 

Ten nowoczesny zabieg kosmetyczny polegający na wtłaczaniu składników aktywnych w głąb skóry pokochały gwiazdy na całym świecie.

 

Jak działa infuzja tlenowa?

 

Infuzja tlenowa to bezinwazyjna procedura wykorzystująca tlen pod wysokim ciśnieniem. Po dokładnej analizie kondycji skóry i jej potrzeb, kosmetolog dobiera odpowiednie składniki aktywne. Przygotowane substancje odpowiadające konkretnym problemom lub wymaganiom skóry są następnie, za pomocą technologii hiperbarycznego tlenu, wtłaczane w głąb skóry.

 

Do zabiegu infuzji tlenowej wykorzystywane są produkty, w skład których wchodzi m.in. kwas hialuronowy zapewniający poprawę kondycji skóry, jej regenerację oraz wzrost poziomu nawilżenia dzięki zdolności wiązania wody. Witamina C – jeden z fundamentów kosmetyków Be Ceuticals – to substancja o silnym działaniu antyoksydacyjnym, która rozjaśnia przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry i uszczelnia naczynia krwionośne.

 

Dla kogo?

 

Dzięki szerokiej gamie produktów Be Ceuticals zawierających wysokie stężenia substancji aktywnych ukierunkowanych na określone potrzeby skóry, zabieg infuzji tlenowej spełnia wymagania każdego rodzaju skóry i daje natychmiastowe efekty.

 

Wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu jest:

 

  • zmęczona, niedotleniona, szara skóra;
  • skóra dojrzała z oznakami starzenia;
  • skóra sucha, odwodniona;
  • skóra zwiotczała, pozbaw­iona sprężystości;
  • skóra skłonna do przebarwień;
  • skóra wrażliwa z popękanymi naczy­ni­ami krwionośnymi oraz z trądzikiem różowatym.

 

Infuzja tlenowa to zabieg dla każdego

 

Infuzja tlenowa jest kuracją dla każdego rodzaju skóry:

 

  • w przypadku młodej skóry – działa profilaktycznie zapobiegając procesom starzenia, utracie nawilżenia i jędrności skóry;
  • zabieg z użyciem specjalnego preparatu wspomaga terapię trądziku dzięki działaniu antybakteryjnemu nanokoloidu platyny;
  • wskazaniem do przeprowadzenia infuzji tlenowej jest również utrata jędrności i elastyczności skóry w przypadku skóry dojrzałej.

 

Infuzja tlenowa jest również doskonałym rozwiązaniem przed „wielkim wyjściem”, gdy chcemy szybko i nieinwazyjnie poprawić stan skóry. Infuzja tlenowa to zabieg całkowicie bezpieczny, który, dzięki bezdotykowej metodzie, pozwala zachować higienę na najwyższym poziomie.

 

​Aby uzyskać optymalny efekt, zabieg należy powtórzyć w 6 sesjach co 7-10 dni.

Cena: od 250 zł/1 zabieg.

Czas trwania zabiegu: 40 minut.

 

 

Źródło: PR Be Ceuticals oraz Sharley


Kategorie:

Dodaj komentarz


Projekt Studiom4.pl